Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 дней
2шт, Тормозной диск Bosch 0 986 479 397
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 439874-01-Т2
5 400 ₴
3 780 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 4 дня
Продажа возможна упаковками; по 2 шт. в упаковке
Продажа возможна упаковками; по 2 шт. в упаковке
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 397 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Volvo і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів; що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу; що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах; зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини; положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий; комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника. Вентильована конструкція дозволяє значно швидше справлятися з нагромадженим теплом.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 0 986 479 397 |
| Производитель | Bosch |
| Высота | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 11 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 397 |
| Вес | 2 кг |
| Внешний диаметр | 302 мм |
| Гарантия, мес | 0 |
| Диаметр фаски | 108 мм |
| Диаметр центрирования | 6 мм |
| Количество крепежных отверстий | 5 |
| Марка автомобиля | Volvo |
| Минимальная толщина | 9 мм |
| Мoдель | 0 986 479 397 |
| Ось | задняя |
| Применяемость | xc70 ii (136)<br> |
| Страна производства | Германия |
| Тип тормозного диска | невентилируемый |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴





