-25%Мобильный телефон Tecno Spark 30 8/256Gb Stellar Shadow (4894947047879)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 834677-01-Т2
10 165 ₴
7 624 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
TECNO Spark 30 KL6 — доступний смартфон для щоденного використання. Чудово підійде для користувачів; яким люблять спілкуватися онлайн; переглядати новини чи грати в прості ігри. Має хороші компоненти; які гарантуватимуть стабільну роботу; та стриманий дизайн з акцентним розташуванням камери.
Особливості:
- 6;68-дюймовий екран з матрицею IPS;
- хороший процесор та велике сховище;
- подвійні симетричні динаміки для об'ємного звучання;
- підтримка швидкого заряджання 18 Вт.
Смартфон оснащений 6;68-дюймовим екраном роздільною здатністю 1080x2460; з яким ви зможете насолодитись якісним зображенням та плавною зміною кадрів. Співвідношення екрана до корпусу забезпечує більше екранного простору для користування. Пікова яскравість 480 ніт гарантуватиме чітку видимість навіть у яскравих умовах.
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю фото та відео завдяки надчутливій камері з роздільною здатністю 64 МП; що забезпечує яскраві та реалістичні зображення. Фронтальна камера на 13 МП забезпечить якісні селфі; дозволить знімати короткі ролики в соціальні мережі чи спілкуватись онлайн з рідними.
Восьмиядерний процесор Helio G91 з достатнім обсягом оперативної пам'яті гарантуватиме хорошу швидкодію; плавність роботи програм. Великого сховища вистачить для улюбленої музики й важливих файлів. Захист від пилу та води за стандартом IP64 гарантує; що пристрій захищений від обмеженого проникнення пилу та водяних бризок з будь-якого напрямку.
Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалу роботу без підзарядки; що ідеально підходить для активних користувачів. Завдяки підтриманню двох SIM-карт Spark 30 стане надійним помічником для роботи та розваг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Мультимедиа | |
| Органайзер | Часы |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G91 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4894947047879 |
| Безопасность | Fingerprint |
| Беспроводные подключения | NFC |
| Вес | 194 |
| Видеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Встроенные датчики | датчик приближения |
| Гарантийный срок (мес) | 13 |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Емкость аккумулятора (мА/ч) | 5000 mAh |
| Запись видео основной камеры | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Класс телефона | Multi SIM |
| Количество модулей фронтальной камеры | 1 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Материал экрана | стекло |
| Метод стабилизации | цифровой |
| Мoдель | Spark 30 8/256Gb Stellar Shadow |
| Мультимедиа | социальные сети |
| Навигация | A-GPS |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти (MB) | 8 Gb |
| Объём встроенной памяти (GB) | 256 Gb |
| Оснащение | гироскоп |
| Основная камера | 64 Mpx |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Размеры (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 pixels |
| Состояние товара | Новый |
| Страна производства | Китай |
| Также | смартфон |
| Также ищут | смартфоны 7 дюймов |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карты | Nano |
| Фронтальная камера | 13 Mpx |
| Функции камеры | геотегинг |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 7 624 ₴

