Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 дней
Аккумулятор для ноутбука HP Zbook 15 G5 (HPVX04) 15.4V 5844mAh PowerPlant (NB462445)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 871598-01-Т2
4 544 ₴
3 408 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи; і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті»; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 5844mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 70x260x20 мм.
- Вага: 352 г.
- Розмір в упаковці: 100x300x50 мм.
- Вага в упаковці: 417 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- HSTNN-IB8F VX04XL 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL 4ICP6/59/109.
Сумісний з:
- HP Zbook 15 G5 Series Laptop.
- HP ZBook 15 G5 2YW99AV 2YX00AV
- HP Zbook 15 G5 2ZC40EA 2ZC41EA 2ZC42EA 2ZC54EA 2ZC64EA 2ZC67EA.
- HP Zbook 15 G5 3AX02AV 3AX03AV 3AX04AV 3AX05AV 3AX06AV 3AX07AV 3AX08AV 3AX09AV 3AX12AV 3AX13AV 3AX14AV 3AX10AV 3AX11AV 3AX15AV.
- HP Zbook 15 G5 4QH14EA 4QH15EA.
- HP Zbook 15 G5 5KY98AV 5KY99AV 5KZ00AV.
- Ноутбук HP Zbook 15 G6 Series.
- HP Zbook 15 G6 7WY08PA 7WZ92PA 7WY16PA 8AG61PA 8BD07PA 8BD39PA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | HSTNN-IB8F VX04XL 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL 4ICP6/59/109 |
| Артикул | NB462445 |
| Вес | 0.417 кг |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 5844 mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | HP Zbook 15 G5 (HPVX04) 15.4V 5844mAh |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 100 x 300 x 50 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 3 408 ₴

