Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 дней
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkBook 13x ITG (L20M4PD1) 15.2900mAh PowerPlant (NB482481)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 871625-01-Т2
3 212 ₴
2 409 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 4 дня
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи; і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті"; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 2900mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.2V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 120x285x5 мм.
- Вага: 183 г.
- Розмір в упаковці: 140x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 268 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L20M4PD1 SB11B65324 5B11B65325 5B11B65323 L20D4PD1.
Сумісний з:
- Lenovo ThinkBook 13x G1-20WJ001KGE Series.
- Lenovo ThinkBook Plus G2 ITG Series.
- Lenovo ThinkBook 13x ITG Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20M4PD1 SB11B65324 5B11B65325 5B11B65323 L20D4PD1 |
| Артикул | NB482481 |
| Вес | 0.268 кг |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 2900mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | LENOVO ThinkBook 13x ITG (L20M4PD1) 15.2900mAh |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 285 x 120 x 5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 409 ₴

