Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 дней
Лампочка TITANUM A60 10W E27 4100K 220V (TLA6010274)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 443041-01-Т2
68 ₴
51 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
TITANUM A60 10W E27 4100K 220V (TLA6010274) - це енергоефективна світлодіодна лампа з нейтральним білим світлом; яка забезпечує оптимальне освітлення для різних поміщень.
Основні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Тип лампи: A60 (класична форма)
- Цоколь: E27
- Напруга: 220В
- Колірна температура: 4100K (нейтральне біле світло)
- Світловий потік: відповідний для стандартного домашнього освітлення
Ця лампа ідеально підходить для використання в домашніх умовах; офісах чи комерційних приміщеннях; де необхідне рівномірне; комфортне освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Цветовая температура | 4100K |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 850 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | отсутствует |
| Артикул | TLA6010274 |
| Высота | 110 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Мoдель | A60 10W E27 4100K 220V |
| Особенности | энергоэффективность 80% (A+) |
| Состояние | Новое |
| Срок службы | 20 000 часов |
| Страна производства | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Угол рассеивания | 300° |
| Форм-фактор | груша |
| Цвет колбы | матовый |
| Эквивалент мощности лампы накаливания | 75 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 51 ₴


