Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 дней
Блок питания Deepcool 650W PN650M GamerStorm (R-PN650M-FC0B-JGEU)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 930587-01-Т2
6 373 ₴
4 780 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Завдяки можливості забезпечувати вдвічі більшу загальну потужність системи протягом 0.1 мс; випадкові піки потужності ніколи не будуть проблемою. PN650M забезпечить стабільне живлення для ПК старих моделей та наступного покоління в найближчому майбутньому.
Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold; що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics.
Завдяки використанню основного японського електролітичного конденсатора; активного коригування коефіцієнта потужності (PFC); повно-мостового регулювання рівня ємності (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC); PN650M може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%.
Оснащений високоякісним мідним кабелем 16AWG з рельєфним мідним сердечником; стійким до 105C; PN650M забезпечує потужність до 450 Вт для сучасних графічних процесорів.
Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold; що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics.
Завдяки використанню основного японського електролітичного конденсатора; активного коригування коефіцієнта потужності (PFC); повно-мостового регулювання рівня ємності (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC); PN650M може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%.
Оснащений високоякісним мідним кабелем 16AWG з рельєфним мідним сердечником; стійким до 105C; PN650M забезпечує потужність до 450 Вт для сучасних графічних процесорів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | R-PN650M-FC0B-JGEU |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Количество разъемов SATA | 8 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Мoдель | 650W PN650M GamerStorm |
| Модуль PFC | активный |
| Модульное подключение кабелей | Да |
| Мощность | 650 Вт |
| Подключение видеокарты | 3x6+2 pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Размеры, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БП | ATX |
| Страна производства | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 4 780 ₴










