Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 дней
Рюкзак для ноутбука Tavialo 15.6" SUAVE TD15 black, 15L (222224010)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 891993-01-Т2
1 983 ₴
1 487 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Рюкзак TAVIALO TD15 SUAVE 15 л - стильний і місткий аксесуар для повсякденного використання. Дизайн моделі дає змогу її використовувати у якості рюкзака для навчання; роботи та подорожей.
Особливості рюкзака Тавіало TD15 SUAVE:
- Виконаний зі зносостійкої синтетичної шкіри "Microfiber"; яка не пропускає вологу. Склад рюкзака такий: зовнішня частина - 100% синтетична шкіра "Microfiber"; внутрішня частина - 100% поліестер.
- Унісекс (підходить для носіння і чоловікам; і жінкам).
- Наплічні ремені ущільнені - для комфортного носіння. Довжину ременів можна регулювати.
- Спинка - м'яка; ортопедична; із сіткою "Stay-Cool" - для зручності носіння рюкзака в будь-яку погоду.
- Розташована вгорі ручка дає змогу носити рюкзак; як сумку.
- Наявність спеціального ременя для кріплення рюкзака на телескопічній ручці валізи.
- Верх основного відділення виконаний у стилі "роллтоп" - при відкритому відділенні обсяг рюкзака буде 18 л.
- Об'єм рюкзака (із закритим відділенням) - 15 л.
- Відповідає стандартам ручної поклажі асоціації IATA (International Air Transport Association) і дозволений для перевезення в салоні літака.
- У рюкзаку є: 1 велике відділення з відсіком для ноутбука 15;6" (стінки відділення мають додаткове ущільнення для захисту лептопа від ударів) і 2 внутрішні кишені для дрібних речей; смартфона або гаманця. Зовнішня кишеня на блискавці для дрібних речей; до яких потрібен швидкий доступ під час поїздок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tavialo |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 222224010 |
| Вес | 0.71 кг |
| Гарантия, мес | 12 |
| Количество основных отсеков | 1 |
| Мoдель | 15L |
| Особенности | регулируемый плечевой ремень |
| Размеры общие | 450 х 295 х 110 мм |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 15.6" |
| Спинка | мягкая |
| Способ закрытия | ремень-застежка |
| Страна производства | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 487 ₴





