Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 дней
Зарядное устройство для аккумуляторов PowerPlant PP-A4 (Ni-MH,Cd,Li-ion,LiFePO4 / input AC 100V-240V DC 12V) (AA620173)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 742505-01-Т2
3 428 ₴
2 571 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Розумний зарядний пристрій з LCD дисплеєм на 4 відсіки для акумуляторів Ni-MH/Cd; Li-ion та LiFePO4.
Особливості:
Функція розумної зарядки - Розумний і безпечний спосіб зарядки. Вибір струму зарядки для різних акумуляторів.
Функція розряду - Усунення ефекту пам’яті акумулятора.
Функція оновлення - Оновіть і відновіть свої старі батареї
Функція інтелектуального тестування - Виміряйте реальну ємність акумуляторів (лише гніздо 4). Автоматичне визначення зарядженої ємності та внутрішнього опору.
Надшвидка зарядка - до 2А (слот 1 і 4) для Li-ion; LiFePO4 батарей
Підходить для автомобільної зарядки - Два додаткових входи: AC 100V – 240V & DC 12V.
Переваги:
- Захист від короткого замикання.
- Захист від зворотного ходу батареї.
- Виявлення бракованої батареї та неперезаряджуваних батарей.
- 0V активація.
- Захист від високої напруги.
- Захист від низької напруги.
- 4 окремі слоти для зарядки.
- Контролер таймера.
- Сумісний з усіма акумуляторами.
Характеристики:
- Вхід: DC 12V/3A. AC 100V-240V; 50/60Hz; 0.8A.
- Тип акумуляторів: Ni-Mh; Ni-Cd; Li-ion; LiFePO4.
- Максимальна потужність: 36W.
- Зарядний струм: 0.2A; 0.5A; 0.8A; 1.0A; 1.5A; 2.0A; 60mA/120mA*2 (9V battery).
- * Для Ni-Mh/Cd акумуляторів максимальний зарядний струм становить 1A*4. Для Li-ion акумуляторів макс. 2A*2 (1 і 4 гнізда).
- Розрядний струм: 0.2A; 0.4A (тільки для 4 гнізда).
- Функції: заряджання; розряджання; оновлення; тест.
- Сертифікати: CE; ROHS; FCC.
- Розмір: 167x122x44 мм.
- Вага: 380 г.
- Розмір в упаковці: 205x170x55 мм.
- Вага в упаковці: 554 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 122 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматический выбор зарядного тока | Да |
| Артикул | AA620173 |
| Вес | 554 г |
| Время полной зарядки АА (max), часов | 3 |
| Выбор мощности тока для каждого канала | Да |
| Выходное напряжение | 4.2 В |
| Гарантия, мес | 12 |
| Глубина | 44 мм |
| индикация зарядки | дисплей |
| Количество аккумуляторов в комплекте | без аккумуляторов |
| Максимальное количество одновременно заряжаемых ак | 4 |
| Мoдель | LiFePO4 / input AC 100V-240 |
| Отдельный канал для заряда каждого аккумулятора | Да |
| Питание | от сети |
| Страна производства | Китай |
| Типоразмер аккумуляторов | ААА |
| Функции | защита от переполюсовки |
| Электрохимическая система аккумуляторов | Ni-Mh |
Информация для заказа
- Цена: 2 571 ₴





