Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
Блок питания GIGABYTE 1000W (GP-UD1000GM PG5 V2)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 967691-01-Т2
9 369 ₴
7 027 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 5 дней
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база; ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі блоків схемотехніки; удосконалений конструктив системи охолодження; 120 мм інтелектуальний вентилятор із гідравлічним (HYB) підшипником; а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне та стабільне електропостачання всіх ключових компонентів. протягом усього терміну служби.
Порівняно з типовою схемою охолодження силових компонентів у виробі GIGABYTE встановлено радіатор; площа теплорозсіювання якого збільшена майже на 200%; крім того; оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином; за рахунок підвищення ефективності розсіяння тепло більш ніж на 10% істотно зростає термін служби ключових компонентів.
UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз’єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем; який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база; ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі блоків схемотехніки; удосконалений конструктив системи охолодження; 120 мм інтелектуальний вентилятор із гідравлічним (HYB) підшипником; а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне та стабільне електропостачання всіх ключових компонентів. протягом усього терміну служби.
Порівняно з типовою схемою охолодження силових компонентів у виробі GIGABYTE встановлено радіатор; площа теплорозсіювання якого збільшена майже на 200%; крім того; оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином; за рахунок підвищення ефективності розсіяння тепло більш ніж на 10% істотно зростає термін служби ключових компонентів.
UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз’єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем; який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | GP-UD1000GM PG5 V2 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеок | 5 |
| Количество разъемов SATA | 8 |
| Количество разъемов FDD | 1 |
| Количество разъемов Peripheral | 3 |
| Мoдель | 1000W |
| Модуль PFC | активный |
| Модульное подключение кабелей | Да |
| Мощность | 1000 Вт |
| Подключение видеокарты | 4x 6+2pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Размеры, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БП | ATX |
| Страна производства | Китай |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Информация для заказа
- Цена: 7 027 ₴







