Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
Блок питания Delux 750W (DLP60DG)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 993952-01-Т2
3 280 ₴
2 460 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 5 дней
Модель Delux 750W (DLP60DG) зробить ваш персональний комп’ютер по-справжньому надійним та довговічним. Цей блок живлення чудово справляється з функціями вторинного джерела живлення для інтегрованих та дискретних графічних адаптерів; а також інших пристроїв; встановлених у ПК. Завдяки активній системі PFC пристрій не перегрівається під час автоматичного компенсування потужності. У конструкції передбачені роз’єми під лінії резервного підживлення відеоадаптерів. Також є достатня кількість входів для процесора та материнської плати; Peripheral; SATA. Експлуатаційний ресурс є вельми значним. Завдяки роботі вбудованого лопатевого кулера та вентиляційної перфорації забезпечується підтримання температури під корпусом на рівні; необхідному для коректної роботи внутрішніх вузлів блоку живлення.
Модель Delux 750W (DLP60DG) зробить ваш персональний комп’ютер по-справжньому надійним та довговічним. Цей блок живлення чудово справляється з функціями вторинного джерела живлення для інтегрованих та дискретних графічних адаптерів; а також інших пристроїв; встановлених у ПК. Завдяки активній системі PFC пристрій не перегрівається під час автоматичного компенсування потужності. У конструкції передбачені роз’єми під лінії резервного підживлення відеоадаптерів. Також є достатня кількість входів для процесора та материнської плати; Peripheral; SATA. Експлуатаційний ресурс є вельми значним. Завдяки роботі вбудованого лопатевого кулера та вентиляційної перфорації забезпечується підтримання температури під корпусом на рівні; необхідному для коректної роботи внутрішніх вузлів блоку живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 55A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Артикул | DLP60DG |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Количество разъемов SATA | 3 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Мoдель | 750W |
| Модуль PFC | активный |
| Модульное подключение кабелей | Нет |
| Мощность | 750 Вт |
| Подключение видеокарты | 2x(6+2pin) |
| Подключение процессора | 4+4pin |
| Размеры, мм | 150x155x86 мм |
| Стандарт БП | ATX |
| Страна производства | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 2 460 ₴

