Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
Блок питания Golden Field 700W (ATX-EX700W)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 993953-01-Т2
2 665 ₴
1 999 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 5 дней
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88;73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Використовується 12-см гідродинамічний вентилятор у поєднанні з інтелектуальною системою контролю температури для тихої роботи
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Збільшена потужність виходу +12V
Стабільне живлення для процесора та відеокарти; що забезпечує високу продуктивність і плавне зображення
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори; що витримують температуру до 105°C
Навіть при високій температурі вони забезпечують стабільне живлення для всіх компонентів ПК; гарантуючи безперебійну роботу системи
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура; відмінна продуктивність; стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво; увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
Використання трансформатора високої специфікації безпосередньо підвищує ефективність перетворення енергії
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
Багатий вибір роз’ємів + підтримка прихованої прокладки кабелів Ергономічний дизайн; можливість вибору довжини кабелів; зручність та практичність
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88;73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Використовується 12-см гідродинамічний вентилятор у поєднанні з інтелектуальною системою контролю температури для тихої роботи
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Збільшена потужність виходу +12V
Стабільне живлення для процесора та відеокарти; що забезпечує високу продуктивність і плавне зображення
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори; що витримують температуру до 105°C
Навіть при високій температурі вони забезпечують стабільне живлення для всіх компонентів ПК; гарантуючи безперебійну роботу системи
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура; відмінна продуктивність; стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво; увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
Використання трансформатора високої специфікації безпосередньо підвищує ефективність перетворення енергії
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
Багатий вибір роз’ємів + підтримка прихованої прокладки кабелів Ергономічний дизайн; можливість вибору довжини кабелів; зручність та практичність
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Артикул | ATX-EX700W |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| другое | стабильная линия +12В |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеок | 2 |
| Количество разъемов SATA | 3 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Мoдель | 700W |
| Модуль PFC | активный |
| Модульное подключение кабелей | Нет |
| Мощность | 700 Вт |
| Подключение видеокарты | 2x(6+2pin) |
| Подключение материнской платы | 24+4 pin |
| Подключение процессора | 4+4pin |
| Размеры, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БП | ATX |
| Страна производства | Китай |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴


