Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
Зарядное устройство XO L75 2USB/2.4A + Lightning White (XO-L75-L)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 874422-01-Т2
205 ₴
154 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Зарядний пристрій XO L75 з 2USB/2.4A розроблений для швидкого та безпечного заряджання акумулятора телефону або інших гаджетів. Воно забезпечує необхідну потужність та струм; що дозволяє продовжити термін служби батареї та зарядити пристрій швидко. Пристрій для заряджання XO L75 виготовлений з вогнестійких матеріалів; що запобігає перегріву та захищає від напруги. Мережевий адаптер має два USB-порти; для початку зарядки пристрою достатньо підключити шнур. Струм зарядки становить 2.4 А. У комплекті постачається кабель Lightning; який підходить для всіх пристроїв із цим інтерфейсом. Характеристики – Тип: зарядний пристрій; – Тип ЗУ: мережеве; – кількість портів: 2; – Вихідне підключення: USB; – вихідний струм: 2.4 А; – вихідна потужність: 12 Вт; – Вхідна напруга: 100~240 V AC; – матеріал: пластик-АБС; – Колір: білий. Комплектація: – мережний зарядний пристрій XO L75 з 2USB/2.4A Білий – В комплекті кабель Lightning – Упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | XO-L75-L |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Выходной ток | 2.4 A |
| Гарантия, мес | 6 |
| Количество USB портов | 2 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 12 Вт |
| Максимальный выходной ток | 2.4 А |
| Мoдель | L75 2USB/2.4A + Lightning White |
| Назначение | Для смартфона |
| Особенности | + кабель Lightning |
| Питание | Сеть |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип выходного подключения | USB |
Информация для заказа
- Цена: 154 ₴




