-25%Картридж Dayton HP W1360A (136A) (DN-HP-W1360A)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 837639-01-Т2
1 337 ₴
1 003 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
DAYTON - серія сумісних картриджів класу економ для монохромних апаратів Brother; Canon; HP; Samsung; Xerox.
Основне завдання - максимальна економія на вартості кожної сторінки без втрат якості друку.
Представлений широкий асортимент аналогів на найпопулярніші моделі картриджів.
Використовуються нові корпуси; комплектуючі та повнофункціональні чіпи.
Ресурс відповідає картриджам ОЕМ (від оригінальних виробників).
Виробляються на заводах найбільшого світового концерну в Китаї.
Проходять обов'язковий контроль якості.
Відповідають ISO 9001:2015/ISO 14001:2015.
Якість друку та ресурс протестовані згідно з вимогами STMC.
Гарантія - 18 місяців.
Переваги картриджів DAYTON:
Співвідношення ціна/якість в економ класі.
Придатні для повторної перезаправки.
Універсальні моделі під різні апарати.
Низька вартість друку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dayton |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DN-HP-W1360A |
| Вид | неоригинальный |
| Гарантия, мес | 18 |
| Комплектация | 1 картридж |
| Мoдель | HP W1360A (136A) |
| Оригинальный аналог | W1360A (136A) |
| Ресурс печати | 1150 стр |
| Совместимость с моделями | HP LJ M236 |
| Совместимость с устройствами бренда | HP |
| Страна производства | Китай |
| Тип печати | лазерный |
| Цвет | Black |
- Цена: 1 003 ₴

