Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1007106-01-Т2
11 019 ₴
8 264 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Срок отправки 5 дней
APNX C1-R — це преміальний корпус ATX Midi-Tower; в якому поєднуються свіжий та привабливий дизайн; міцність конструкції та відмінна продуктивність системи охолодження у стандартній поставці. Цей флагманський корпус нашої компанії повністю демонструє принципи APNX. Ми безкомпромісні у питаннях якості.
Елегантність та потужність у стандартній конфігурації
Завдяки вентиляторам преміум-класу від APNX; корпус C1-R забезпечує безперешкодну роботу високоякісних компонентів комп’ютера всередині відсіків ретельно розробленої конструкції.
Інтуїтивний дизайн
Поліпшіть тепловіддачу за допомогою металевої панелі у формі «L» з великою сітчастою областю; яка оптимізує повітряний потік спереду та збоку. Для нас дизайн; який відповідає покращеній продуктивності; є частиною нашої філософії.
Познайомтеся з вентиляторами FP1 від APNX
У комплект корпусу входять стильні та потужні вентилятори APNX FP1 з регулюванням швидкості обертання PWM та підсвічуванням ARGB. Їх товщина 30 мм забезпечує більш високу продуктивність порівняно з моделями товщиною 25 мм.
Багато варіантів охолодження
Можливість встановлення рідинної системи охолодження 360 мм підвищить рівень охолодження; забезпечуючи прохолоду вашій системі. Залишайтеся незворушними; як вона; і перемагайте своїх супротивників.
Зберігайте чистоту
Надтонка нейлонова сітка фільтра ефективно затримує дрібні частинки; продовжуючи термін служби цінних компонентів і позбавляючи вас необхідності частого чищення.
APNX C1-R — це преміальний корпус ATX Midi-Tower; в якому поєднуються свіжий та привабливий дизайн; міцність конструкції та відмінна продуктивність системи охолодження у стандартній поставці. Цей флагманський корпус нашої компанії повністю демонструє принципи APNX. Ми безкомпромісні у питаннях якості.
Елегантність та потужність у стандартній конфігурації
Завдяки вентиляторам преміум-класу від APNX; корпус C1-R забезпечує безперешкодну роботу високоякісних компонентів комп’ютера всередині відсіків ретельно розробленої конструкції.
Інтуїтивний дизайн
Поліпшіть тепловіддачу за допомогою металевої панелі у формі «L» з великою сітчастою областю; яка оптимізує повітряний потік спереду та збоку. Для нас дизайн; який відповідає покращеній продуктивності; є частиною нашої філософії.
Познайомтеся з вентиляторами FP1 від APNX
У комплект корпусу входять стильні та потужні вентилятори APNX FP1 з регулюванням швидкості обертання PWM та підсвічуванням ARGB. Їх товщина 30 мм забезпечує більш високу продуктивність порівняно з моделями товщиною 25 мм.
Багато варіантів охолодження
Можливість встановлення рідинної системи охолодження 360 мм підвищить рівень охолодження; забезпечуючи прохолоду вашій системі. Залишайтеся незворушними; як вона; і перемагайте своїх супротивників.
Зберігайте чистоту
Надтонка нейлонова сітка фільтра ефективно затримує дрібні частинки; продовжуючи термін служби цінних компонентів і позбавляючи вас необхідності частого чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APNX |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APCM-CR01143.C1 |
| Внешние разъемы | 1 x Audio |
| Габариты (мм) | 230 x 502 x 464 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Класс корпуса | Мультимедийные |
| Количество внешних отсеков 5.25” | отсутствует |
| Количество внутренних отсеков 2.5" | 2 |
| Количество внутренних отсеков 5.25” | отсутствует |
| Количество слотов расширения | 7 |
| Максимальная высота процессорного кулера | 166 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Места для дополнительных вентиляторов | Side 3x12 см |
| Мoдель | Creator C1-R Chroma Flair |
| Наличие блока питания | без блока питания |
| Наличие подсветки | ARGB-подсветка |
| Особенности | Airflow-Mesh |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Поддерживаемые материнские платы | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | Да |
| Расположение блока питания | нижнее |
| Способ установки | вертикальный |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | прозрачные |
| Типоразмер | Miditower |
| Установка длинных видеокарт | 395 мм |
| Цвет | разноцветный |
Информация для заказа
- Цена: 8 264 ₴








