-25%Блок питания Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 967711-01-Т2
8 396 ₴
6 297 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
Сумісний зі стандартом ATX 12V 3.1 блок живлення Chieftec VEGA M PPG-1000-CW підтримує PCIe GEN5 та пропонує чудове співвідношення ціни та якості.
Резонансний конвертер LLC допомагає уникнути втрат енергії при перемиканні; підвищуючи; таким чином; коефіцієнт корисної дії. Висока ефективність та енергозбереження блока живлення підтверджені сертифікацією 80+ PLUS Gold.
Тихий 135-мм вентилятор з гідродинамічними підшипниками та автоматичним керуванням швидкістю забезпечує якісний відвід тепла при низькому рівні шуму.
У блоці живлення Chieftec VEGA M PPG-1000-CW передбачено наступні технології захисту:
- - OPP (захист від перевантаження);
- - OCP (захист від перевантаження по струму);
- - OVP (захист від перенапруги);
- - SCP (захист від короткого замикання);
- - UVP (захист від пониженої напруги);
- - SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги); - OTP (захист від перегріву);
Chieftec VEGA M PPG-1000-CW оснащений довгими кабелями. Модульна система підключення кабелів покращує повітряний потік; полегшує збірку та обслуговування системи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Артикул | PPG-1000-CW |
| Гарантия, мес | 60 |
| Диаметр вентиляторов | 1x135 мм |
| Защита от | OVP (защита от превышения напряжения) |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеок | 4 |
| Количество разъемов SATA | 6 |
| Количество разъемов Peripheral | 3 |
| Мoдель | 1000W VEGA M WHITE |
| Модуль PFC | активный |
| Модульное подключение кабелей | Да |
| Мощность | 1000 Вт |
| Подключение видеокарты | 1x16 pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 8 pin |
| Размеры, мм | 150 x 150 x 85 мм |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БП | ATX |
| Страна производства | Китай |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 6 297 ₴







