-25%Рюкзак для ноутбука Cougar 17.3" , Gaming, USB (VANGUARD)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 916656-01-Т2
3 600 ₴
2 700 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
Vanguard має достатній простір для ваших основних речей. Коли вам знадобиться більше місця; просто збільште місткість рюкзака для додаткових речей.
Майте легкий доступ до ваших речей на ходу: кишені для зберігання спереду забезпечують легкий доступ до предметів першої необхідності; а антизлодій-кишені ззаду і на задньому ремені збережуть ваші цінні речі в безпеці. Просторе основне відділення і додаткові шари збережуть ваші речі акуратними і доступними. Є навіть спеціальний відсік для одягу. Захистіть свою техніку за допомогою спеціального відділення; яке вміщує 17-дюймовий ноутбук; з підкладкою зі стійкої до подряпин тканини; щоб захистити його від ударів і подряпин. Крім того; наш зручний ремінь для кріплення валізи робить подорож легкою. Виготовлений із водостійкого поліестеру; чи то дощ; чи сонце (або зомбі-апокаліпсис); Vanguard готовий до всього.
Легко переміщайтеся зі зручною ручкою; дихаючими задніми ременями та вентильованою задньою подушкою. Подорожуйте легко; знаючи; що ваша техніка захищена ударостійкою пінною підкладкою.
Залишайтеся в безпеці під час руху завдяки задній кишені із захистом від крадіжки та прихованій кишені на задньому ремені; що захистять ваші цінні речі.
Зовнішній порт USB-A на USB-A збоку забезпечує живлення ваших пристроїв.
- Перемикайтеся між кількома стилями для універсального використання
- Розширюване сховище забезпечує додаткове місце для необхідних речей і несподіваних знахідок
- Безліч відділень і кишень забезпечують організоване та надійне зберігання
- Ергономічний дизайн забезпечує комфорт і безпеку
- Антизлодій-спинка і приховані кишені на спинці захистять ваші цінні речі
- Вбудований зовнішній зарядний порт USB-A-A дає змогу заряджати ваші пристрої в дорозі
- Водостійка полімерна основа захистить ваше спорядження від негоди
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VANGUARD |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантия, мес | 12 |
| Количество основных отсеков | 2 |
| Мoдель | USB |
| Особенности | застежка на молнии |
| Размеры общие | 430 x 120 x 300 мм |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 17.3" |
| Спинка | мягкая |
| Способ закрытия | молния |
| Страна производства | Китай |
- Цена: 2 700 ₴










