-25%Модуль памяти для компьютера DDR5 16GB 6000 MHz Beast White RGB EXPO Kingston Fury (ex.HyperX) (KF560C36BWE2A-16)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 969773-01-Т2
16 552 ₴
12 414 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO — це ідеальне рішення для додавання індивідуального стилю до систем DDR5 нового покоління. За допомогою програмного забезпечення Kingston FURY CTRL* користувачі можуть вибирати світлові ефекти з бібліотеки заздалегідь підготовлених шаблонів; а також створювати власні плавні та яскраві RGB ефекти; роблячи свою систему унікальною. Всі модулі Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO оснащені запатентованою технологією Kingston FURY Infrared Sync Technology; що забезпечує ідеальну синхронізацію світлових ефектів.
Збільшуючи швидкість; ємність та надійність; Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO пропонує широкий набір розширених функцій; таких як ECC на кристалі (ODECC) для забезпечення стабільності при екстремальних швидкостях; два 32-бітових підканали для підвищення ефективності та інтегрована в модуль схема управління живленням (PMIC); що забезпечує контроль та налаштування напруг безпосередньо на модулі пам'яті. Збільшення швидкості обміну даними сприяє подвоєній з 16 до 32 кількості банків та подвоєній з 8 до 16 довжині пакета. В умовах екстремальних ігрових сесій; при стрімінгу у форматі 4K і вище або при виконанні серйозної анімації та 3D-рендерингу; Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO являє собою наступне підвищення рівня; де стиль і продуктивність ідеально поєднуються. Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO була протестована та схвалена MSI; ASUS; ASRock та Gigabyte — провідними світовими виробниками материнських плат* *.
Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO отримала сертифікат AMD EXPO; що означає; що користувачі можуть розраховувати на простий; стабільний та сертифікований розгін на платформах AMD AM5. Крім того; пам'ять має профілі Intel XMP 3.0; що дозволяють легко розганяти її та на платформі Intel. Пам'ять лінійки Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO забезпечена обмеженою довічною гарантією та легендарною надійністю Kingston.
| Основные | |
|---|---|
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Высота модуля памяти | высокая |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Артикул | KF560C36BWE2A-16 |
| Буферизация | unbuffered |
| Гарантия, мес | 60 |
| Мoдель | DDR5 16GB 6000 MHz Beast White RGB EXPO |
| Напряжение питания | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 ГБ |
| Подсветка | RGB |
| Примечание | гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | Нет |
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Расширенные профили разгона | XMP 3.0 |
| Система охлаждения | с радиатором охлаждения |
| Стандарты памяти | PC5-48000 |
| Страна производства | Китай |
| Тайминги | CL36-44-44 |
| Также ищут | геймерская |
| Форм-фактор памяти | 288-pin DIMM |
- Цена: 12 414 ₴



