Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Киев, Украина
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 дней
USB флеш накопитель Kingston 128GB IronKey Keypad 200 Type-C Encrypted Blue USB 3.2 (IKKP200C/128GB)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1047288-01-Т2
18 337 ₴
13 753 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание товара
Kingston IronKey Keypad 200 — це незалежний від операційної системи USB-накопичувач з апаратним шифруванням і буквено-цифровою клавіатурою для зручного доступу за PIN-кодом. Накопичувач відповідає стандарту FIPS 140-3 Level 3 і забезпечує високий рівень захисту даних завдяки 256-бітному апаратному шифруванню XTS-AES. Компоненти пристрою вкриті спеціальною епоксидною смолою; що практично унеможливлює фізичний доступ до них без пошкодження та допомагає захиститися від атак на напівпровідникові елементи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Объем памяти | 128 GB |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IKKP200C/128GB |
| Гарантия, мес | 60 |
| Дополнительно | шифрование данных |
| Максимальная скорость записи | 200 Мбайт/сек |
| Максимальная скорость чтения | 280 Мбайт/сек |
| Материал корпуса | металл+пластик |
| Мoдель | 128GB IronKey Keypad 200 Type-C Encrypted Blue USB |
| Страна производства | Тайвань |
| Тип | С защитой информации |
| Физические размеры | 80 x 20 x 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 753 ₴







