-25%Модуль памяти для компьютера DDR5 32GB 5600 MHz Beast RGB Black Kingston Fury (ex.HyperX) (KF556C36BBE2A-32)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 924346-01-Т2
28 171 ₴
21 128 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 019-77-78
Kingston Fury Beast DDR5 RGB не тільки дає змогу розганяти пам’ять на ігрових платформах нового покоління завдяки передовим технологіям; а й має стильний вигляд. Скористайтеся перевагами надшвидкої пам’яті DDR5 із подвоєною кількістю банків і подвоєною довжиною пакету.
Яскраве RGB-підсвітлення; яке можна налаштувати за допомогою програмного забезпечення Kingston Fury CTRL з запатентованою технологією Infrared Sync Technology; і тепловідвід у новому дизайні дають змогу залишатися в центрі уваги в грі та поза нею.
Крім того; Kingston Fury Beast DDR5 RGB підтримує функцію автоматичного налаштування конфігурації (Plug N Play); яка забезпечує автоматичний розгін пам’яті до 4800 МТ/с; і нову спеціфікацію Intel XMP 3.0; що містить два додаткових профілі; які можна налаштовувати самостійно. Усі модулі пам’яті проходять повне тестування на робочій швидкості та забезпечені пожиттєвою гарантією.
Покращене RGB-підсвітлення та новий дизайн тепловідводу
Додайте стилю ігровому процесу: скористайтеся можливістю налаштування плавних і приголомшливих переливів RGB-підсвітлення за допомогою програмного забезпечення Kingston Fury CTRL або програмних засобів керування виробника материнської плати.
Запатентована технологія Kingston Fury Infrared Sync Technology
Синхронізація яскравих ефектів RGB-підсвітлення завдяки Infrared Sync Technology (запатентована розробка компанії Kingston).
Підтримка специфікацій AMD EXPO 1.0; Intel XMP 3.0 і відповідний сертифікат
Поліпшені попередньо оптимізовані таймінги; швидкість і напруга для розгону та збереження нових профілів; що налаштовуються користувачем; із використанням програмованої мікросхеми PMIC. Модуль підтримує розширені профілі розгону AMD EXPO 1.0.
Схвалено провідними виробниками материнських плат
Перевірене та надійне рішення для вашої материнської плати; яке дає змогу впевнено займатись улюбленою справою.
Ще більше стабільності для розгону
ECC-контроль даних на чіпі (ODECC) захищає цілісність даних; та дає змогу не турбуватися про продуктивність системи; коли ви виходите за межі можливого!
Plug N Play зі швидкістю 4800 МТ/с
Kingston Fury Beast DDR5 RGB автоматично розганяється до найвищої заявленої швидкості; допустимої BIOS системи.
| Основные | |
|---|---|
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Высота модуля памяти | стандарт |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Артикул | KF556C36BBE2A-32 |
| Буферизация | unbuffered |
| Гарантия, мес | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB 5600 MHz Beast RGB Black |
| Напряжение питания | 1.25 В |
| Объем одного модуля | 32 ГБ |
| Подсветка | RGB |
| Примечание | гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | Нет |
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Расширенные профили разгона | XMP |
| Система охлаждения | с радиатором охлаждения |
| Страна производства | Тайвань |
| Тайминги | CL36-38-38 |
| Также ищут | геймерская |
- Цена: 21 128 ₴








