Як вибрати тюнер Т2? Рейтинг кращих моделей
Цифрове телебачення володіє багатьма перевагами перед аналоговим:
· зображення на телевізорі володіє високою якістю;
· висока покриваемості сигналу, доходить навіть до віддалених районів;
· безпека. Сигнал передається за принцип мобільної мережі, він зашифрований, в разі перехоплення, шанси розшифрувати сигнал – мінімальні;
· велика кількість каналів;
· додаткові функції: вихід в інтернет, запис і перегляд відео та аудіофайлів, інше.
Незважаючи на те, що цифрове телебачення Т2, виникло давно на території нашої країни, не всі знають про це. Звідси і виникає безліч питань, головне з них: як вибрати тюнер Т2?
Як вибрати тюнер Т2?
Перш, ніж відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, що з себе представляє. По своїй суті, цифровий тюнер (ресівер) – це сполучна ланка між телевізором і антеною, він вловлює сигнал і передає його на екран. Зараз існує безліч моделей і варіацією цього пристрою, але вдаватися в складні і заплутані характеристики ми не будемо, а просто опишемо два принципу, згідно з яким ви повинні керуватися при виборі цифрового ресивера.
В залежності від ваших потреб і візуальних якостей тюнера, при виборі покладаємося на два моменти:
1. Функціонал.
Як ми вже відзначали вище, на сьогодні на вибір покупців надається величезний вибір тюнерів Т2. Проте варто пам'ятати, що наявність додаткової функції означає і зростання цінника. Тому, щоб ви не переплачували за те, чим користуватися не будіть, поділимо моделі на три групи:
· тюнер для традиційного огляду цифрового телебачення. Сюди входять найпростіші моделі, у яких немає додаткових функцій, і вони дозволяють лише переглядати канали хорошої якості;
· ресивер для мультимедійних завдань. Такий тюнер розширити можливості телевізора, стане можливим запис серіалів, фільмів чи передач, так само можна буде переглядати відео та аудіофайли із зовнішніх носіїв;
· тюнер з Wi-Fi. Вмикає телевізор до інтернету і надає доступ до найбільш популярних додатків.
2. Зовнішнє виконання
Це другий момент, на який варто звернути увагу, після того, як ви визначилися, чого ви хочете від ресивера. На що потрібно звернути увагу при візуальному огляді пристрої:
· матеріал – пластик або метал. Природно, що метал володіє більшою надійністю, так як він більш стійкий до пошкоджень і падінь;
· дисплей – не всі ресивер мають вбудований дисплей;
· кнопки управління – вони бувають на передній і задній стороні, перший варіант краще, копками тоді користуватися набагато зручніше;
· кількість і розташування зовнішніх роз'ємів. Якщо, наприклад, ви хочете вихід в інтернет і перегляд відеофайлів, тоді необхідно, щоб у вашому цифровому тюнері було, як мінімум, два роз'єми USB.
Рекомендація: якщо ви купуєте тюнер Т2 в магазині, то радимо відразу перевірити на зручність використання пульта ДУ. Якщо замовляєте по інтернету, то перегляньте огляд на цю модель, там цей момент так само повинен описуватися.
Тепер ви знаєте, як вибрати тюнер Т2. А, щоб ще більше полегшити вам це нелегка справа, ми склали невеликий рейтинг цифрових тюнерів Т2 2018 року, який поділено на три групи за функціональною ознакою.
Рейтинг Т2 тюнерів 2018 року
В залежності від функціонального фактора, рейтинг Т2 тюнерів розділений на три групи:
1. Тюнер Т2 для перегляду цифрового телебачення.
Тут присутні самі кращі моделі за привабливою ціною з простим набором можливостей:
Tiger 4060 HD
Зовнішня конструкція виконана з пластика, на передній стороні знаходяться кнопки управління. З додаткових можливостей, є один роз'єм для USB і можливість відкладеної запису.
Sat-Integral 5050
Корпус з металу, екрану на передній стороні немає, але кнопки управління вбудовані.
Корпус із пластику, кнопки управління – спереду. Екран-відсутній. Є модулятор RF-модулятор, який дозволяє підключати Т2 до старих моделей телевізорів.
2. Тюнер Т2 для мультимедійних завдань
Зараз і бюджетні варіанти цифрових тюнерів мають мультимедійними можливостями, однак лише на мінімальному рівні. Ми підібрали трійку найкращих.
Roks RKS-T2IRHD
Пластиковий корпус, дисплея і кнопок керування на передній стороні – ні. З мультимедійних можливостей: відкладений перегляд, запис програм, перегляд файлів із зовнішніх накопичувачів.
Tiger Nova HD
Корпус із пластику, екрану немає, кнопки на лицевій панелі.
Матеріал корпусу - метал, на передній панелі є дисплей і кнопки управління. Є можливість підключення до інтернету.
3. Тюнер Т2 з Wi-Fi
Це тюнера Т2 з можливістю використання Wi-Fi адаптера для підключення телевізора до інтернету. Ось найцікавіші моделі:
World Vision T62D
Пластикова зовнішня конструкція, дисплея немає, кнопки управління на передній стороні, один роз'єм для USB – на задній.
Satcom 4170 HD Combo
Гібридний ресивер підходить для супутникового і цифрового телебачення. Корпус з металу.
Amiko Impulse
Пластикова конструкція, дисплея немає. 2 роз'єм для USB на задній стороні.