Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Лазерний принтер Xerox Phaser 3020BI (Wi-Fi) (3020V_BI)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 090866-01-Т2
6 944 ₴
5 208 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Принтер XEROX Phaser 3020BI (Wi-Fi) (3020V_BI) створений на основі унікальної технології Xerox HiQ LED; що забезпечує високу якість і швидкість друку; а також компактність апарату. Застосування хімічно вирощеного тонера Xerox EA Eco в апараті Phaser 3020 значно підвищує якість одержуваних зображень. Цей однорідний за формою і розміром частинок тонер; отриманий за допомогою хімічного процесу «вирощування» часток (а не механічного подрібнення); дозволяє домогтися більш точної передачі дрібних деталей; а також надає зображенням приємний глянець.
Так; викиди вуглекислого газу знижені на 35%. Максимальний місячний обсяг друку 15000 сторінок свідчить про високу надійність друкованого механізму. Одна з найвищих в сегменті швидкість друку - 20 стор. / Хв. Малий час виходу першої сторінки - не більше 8 секунд - дозволяє отримати переваги при друку великої кількості дрібних документів. Принтер XEROX Phaser 3020BI (Wi-Fi) (3020V_BI) є одним з найбільш компактних персональних принтерів на ринку і може бути злегкістю встановлений в безпосередній близькості від робочого місця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3020V_BI |
| Місткість вихідного лотка | 100 листів |
| Місткість лотків для подачі | 150 листів |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мoдель | Phaser 3020BI (Wi-Fi) |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows XP |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Com-10 |
| Швидкість монохромного друку | 20 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R03048 |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 37 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 313 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 208 ₴






