Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 494306-01-Т2
8 071 ₴
6 053 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
SAS/SATA бекплейн SST-3141SAS; також як і його знімні відсіки; був ексклюзивно розроблений та виготовлений із сталі SECC і спеціально призначений для охолодження жорстких дисків/твердотільних накопичувачів. Бекплейн сумісний з функцією Plug&Play і підтримує гарячу заміну дисків. Завдяки 80-міліметровому вентилятору навіть найшвидші жорсткі диски/твердотільні накопичувачі залишаються холодними. Робочий стан кожного HDD/SSD; а також потужність та активність вентиляторів показані світлодіодною індикацією на передній панелі бекплейну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SST-3141SAS |
| Гарантія, міс | 12 |
| Інтерфейс накопичувачів | SAS |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Мoдель | 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap |
| Особливості | підтримка SSD |
| Охолодження | 1 х 80 мм |
| Живлення | 2 х Molex |
| Розміри | 223.5 x 147 x 127 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівні RAID | відсутній |
| Форм-фактор | 4 x 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 053 ₴




