Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 810 Rugged USB 3.0 (TS128GJF810)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 038256-01-Т2
1 795 ₴
1 346 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 810 Rugged USB 3.0 (TS128GJF810) з високошвидкісним інтерфейсом SuperSpeed USB 3.0 і ємністю 128GB дозволяє обмінюватися і завантажувати дані з високою швидкістю. Ви можете зберігати і переносити велику кількість документів; зображень; музики і відеороликів. Флешка укладена в прогумований корпус і чудово захищена від ударів; бризок і пилу і вологи. Вона також має петельку; що дозволяє прикріпити каблучку; ланцюжок або тасьму і підвісити накопичувач на сумку або пояс. Яскраве розфарбування для спортсменів - відмінно видно на вулиці.
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 810 Rugged USB 3.0 (TS128GJF810) має повну сумісність як з інтерфейсом SuperSpeed USB 3.0; так і Hi-Speed USB 2.0. Ексклюзивне програмне забезпечення для управління даними Transcend Elite істотно розширює функціональні можливості цього накопичувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS128GJF810 |
| Вага | 12.9 г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | вушко для кріплення до брелока |
| Максимальна швидкість запису | 40 Мбайт/сек |
| Максимальна швидкість читання | 90 Мбайт/сек |
| Матеріал корпусу | Пластик + гума |
| Мoдель | 128GB JetFlash 810 Rugged USB 3.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Підвищена захист корпусу |
| Фізичні розміри | 63.3 х 20.4 х 8.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴

