Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Лазерний нівелір Protester H360°/1V червоний промінь (LL305R)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 412071-01-Т2
6 053 ₴
4 540 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Клас лазера - 2; кількість променів - 5; Точність - 0.2 мм/м; Діапазон вимірювань - до 30 м; розміри - 105 х 85 х 65 мм
Клас лазера - 2; кількість променів - 5; Точність - 0.2 мм/м; Діапазон вимірювань - до 30 м; розміри - 105 х 85 х 65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LL305R |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон вимірювань | до 30 м |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 5 |
| Максимальна робоча температура | +50° C |
| Мінімальна робоча температура | -10° C |
| Мoдель | H360/1V червоний промінь |
| Живлення | 4 х AA |
| Межі самовирівнювання | +/- 4° |
| Розміри | 105 х 85 х 65 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Точність | 0.2 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 540 ₴



