-25%Шампур Time Eco набор BBQ-JR003W (JR003W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 155052-01-Т2
771 ₴
578 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Набір шампурів Time Eco набір BBQ-JR003W (JR003W) являє собою відмінний привід весело провести час на природі; при цьому смакуючи соковите м'ясо з ароматом димку. Так як в набір входить шість високоякісних шампурів; створених з пружинистої нержавіючої сталі; основною відмінністю якої є підвищені показники міцності; практичності і довговічності; шампура будуть служити Вам вірою і правдою не один сезон.
Виробник Time Eco Набір шампурів BBQ-JR003W особливої уваги приділяє безпеці користувача і тому дане пристосування для пікніка має зручні дерев'яні ручки; що забезпечують максимально правильний і чіпкий охоплення предмета. Завдяки тому; що дерево нагрівається набагато повільніше; ніж метал; Вам гарантується підвищена безпека під час використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JR003W |
| Гарантія, міс | 0 |
| Комплектація | 6 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | набор BBQ-JR003W |
| Розмір | 60 см |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 578 ₴



