Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Лазерний принтер Pantum P2207
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 091824-01-Т2
5 777 ₴
4 333 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Принтер Pantum P2207 - це ефективний настільний лазерний принтер; оснащений завантажувальним лоток на 150 аркушів; модулем оперативної пам'яті об'ємом 64 МБ і роз'ємом для читання USB-накопичувачів. Доступний за ціною монохромний лазерний принтер; який ідеально підходить для особистого користування і допомагає економити місце на столі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.75 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P2207 |
| Місткість вихідного лотка | 100 листів |
| Місткість лотків для подачі | 150 листів |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 с |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Мoдель | P2207 |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Швидкість монохромного друку | 20 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Pantum PC-230R |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 38 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 370 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 333 ₴




