Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19V 90W 4.74A (7.4*5.0) wall mount (WM-HP90F7450)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 352460-01-Т2
1 017 ₴
763 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
>Блок живлення PowerPlant для ноутбуків — якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
>Блок живлення PowerPlant для ноутбуків — якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WM-HP90F7450 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 87 мм |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 19V 90W 4.74A (7.4*5.0) wall mount |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Tab |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | HP-AP091F13LF |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 х 5.0 мм |
| Ширина | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴





