Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
USB флеш накопичувач SanDisk 32GB Ultra Dual Drive M3.0 USB 3.0 (SDDD3-032G-G46)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 043203-01-Т2
884 ₴
663 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 спрощує перенесення вмісту з телефону на комп'ютер. Цей зручний компактний накопичувач з одного боку має micro-USB; а з іншого – USB 3.0; що дозволяє легко переміщати контент між усіма вашими пристроями.
- Накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 сумісний зі смартфонами і планшетами Android з підтримкою OTG (On-The-Go) USB.
- Швидко звільняйте місце на смартфоні або планшеті; щоб робити більше відео і фотографій.
- SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 дозволяє переміщати файли і відкривати загальний доступ до файлів між пристроями Android; настільними і портативними комп'ютерами.
- Елегантний висувний корпус має обидва роз'єми – micro-USB і USB 3.0 Роз'єм USB 3.0 володіє підвищеною швидкістю і зворотною сумісністю з портами USB 2.0.
- Високошвидкісний USB 3.0 дозволяє перенести повнометражний фільм з комп'ютера швидше; ніж зі стандартним флеш-накопичувачем USB 2.0 – до 150 МБ/с.
- Додаток SanDisk Memory Zone дає можливість перегляду; доступу і резервного копіювання всіх файлів з пам'яті телефону в одне зручне для вас місце. Це додаток також може автоматично переміщати файли з пристрою на флеш-накопичувач для звільнення місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDDD3-032G-G46 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | вушко для кріплення до брелока |
| Максимальна швидкість запису | 70 Мбайт/сек |
| Максимальна швидкість читання | 150 Мбайт/сек |
| Мoдель | 32GB Ultra Dual Drive M3.0 USB 3.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Високошвидкісні |
| Фізичні розміри | 30.2 x 25.47 x 11.76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴







