Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Головка магнітна Tolsen 8 мм 1/4"х65 мм 3 шт (77843)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 403865-01-Т2
173 ₴
130 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
шестигранний хвостовик 1/4"; 3 шт; 8 мм; 65 мм; 40Cr сталь
шестигранний хвостовик 1/4"; 3 шт; 8 мм; 65 мм; 40Cr сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77843 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість предметів | 3 шт |
| Матеріал | 40Cr сталь |
| Мoдель | 8 мм 1/4"х65 мм 3 шт. |
| Розмір робочого профілю | 8 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип хвостовика | шестигранний хвостовик 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

