Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Набір інструментів Toptul професійний 1/4" 41од. (GADW4101)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 326669-01-Т2
2 703 ₴
2 027 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Призначення - автомобільний; кількість інструментів - 41
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GADW4101 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 21 шт |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 36 шт |
| Кількість інструментів | 41 |
| Кількість торцевих головок в наборі | 14 шт |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | подовжувач |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | професійний 1/4" 41од. |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри біт | T40 |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри воротков | 1/4": кардан |
| Розміри торцевих головок | 1/4" x 9 |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм |
| Сумісність | шуруповерт |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | професійний |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Тип шліца біт | H) |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴

