Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%10 днів
Плед Ardesto Flannel котики, 160х200 см (ART0108PB)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552102-01-Т2
710 ₴
497 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Колекція пледів Flannel виготовлена з високоякісної мікрофібри;шовковистої і приємної на дотик. Пледи дуже легкі і при тому надзвичайно теплі; по зберіганню теплоти конкуренту мікрофібрі важко знайти. Використовуйте як пухнасту накидку; ще один шар утеплення під час сну або як елемент декору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ART0108PB |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дизайн та декор | з тваринним принтом |
| Додатково | прання за 30 °C |
| Мoдель | 160х200 см |
| Призначення | на ліжко |
| Розмір | 160 x 200 см |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Типорозмір | полуторні |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴










