Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Точка доступу Wi-Fi TP-Link Deco-E4-2-Pack
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 331282-01-Т2
3 831 ₴
2 873 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип - Wi-Fi точка; Mesh точка; стандарти мереж - Wi-Fi 6 (802.11ax); робоча частота - 2.4 / 5 ГГц; Швидкість - до 1.167 Гбіт/с; тип антени - вбудована; Інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с; WAN 10/100 Мбит/с
Тип - Wi-Fi точка; Mesh точка; стандарти мереж - Wi-Fi 6 (802.11ax); робоча частота - 2.4 / 5 ГГц; Швидкість - до 1.167 Гбіт/с; тип антени - вбудована; Інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с; WAN 10/100 Мбит/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | WAN 10/100 Мбіт/с |
| Артикул | Deco-E4-2-Pack |
| Безпека інформації | WPA2-PSK |
| Вага | 430 г |
| Висота | 191 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 91 мм |
| Додаткові можливості | PPTP |
| Кількість LAN портів | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 1.167 Гбіт/с |
| Мoдель | Deco-E4-2-Pack |
| Набір | 2 точки доступу |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Mesh точка |
| Ширина | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 873 ₴




