Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Набір інструментів Yato YT-38561
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 649113-01-Т2
1 916 ₴
1 437 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Набір торцевих головок YATO — це професійний набір інструментів; розроблений; щоб задовольнити потреби фахівців; які здійснюють ремонт і обслуговування транспортних засобів; а також інструмент для домашніх робіт. Виготовлений із високоміцної хромо-ванадієвої сталі. Спеціалізований кейс забезпечує зручність зберігання і транспортування всього набору інструментів.
- Насадки 3/8": 6мм; 7мм; 8мм; 9мм; 10мм; 11мм; 12мм; 13мм; 14мм; 15мм; 16мм; довжиною 28 мм.
- Насадки 3/8": 17мм; 18мм; 19мм; 20мм; 21мм; 22мм; довжиною 30 мм.
- Подовжувачі 3/8": 75 мм; 150 мм.
- Ключ-тріскачка 3/8": 200 мм; на 72 зуба.
- Вороток з ковзаючою голівкою 3/8": 198 мм.
- Універсальний шарнір: 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-38561 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 3/8" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 72 шт |
| Кількість інструментів | 22 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 17 шт |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | подовжувач |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | YT-38561 |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри воротков | 3/8": тріскачковий 200 мм |
| Розміри торцевих головок | 3/8" x 9 |
| Розміри подовжувачів | 3/8": 76мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | у чемодані |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴






