Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Відпарювач для одягу Philips STE3170/80
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 543451-01-Т2
10 739 ₴
8 054 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відпарювач підходить для всіх видів одягу з будь-яких тканин; що допускають прасуванню. Сопло відпарювача можна без побоювань притискати до будь-якої тканини; без ризику пропалити її. Відмінне рішення для делікатних тканин; наприклад шовку.
Інноваційна ароматична капсула MyEssence додасть вашому одягу улюбленого аромату. Завдяки своїй "розумній" конструкції вертикальний відпарювач не займає багато місця і простий у зберіганні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STE3170/80 |
| Безпека і захист | автоматичне відключення |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | STE3170/80 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 2000 мл |
| Особливості | регулятор подачі пари |
| Подача пара | 40 г/хв |
| Розміри | 172 х 32 х 31 см |
| Режими | постійний пар |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні |
| Функції | усуває неприємні запахи |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 054 ₴










