-25%Відпарювач для одягу Tefal DT2026E1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 674537-01-Т2
2 909 ₴
2 182 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Подача пари до 20 г\хв для ефективного відпарювання та очищення. Готовий до роботи всього лише за 15 хв; щоб освіжити одяг перед виходом. Компактний та легкий дизайн; зручно брати з собою всюди.
Ти самостійно обираєш свій стиль та настрійПаризький синій для творчих особистостей. Бангкокський зелений для тих; хто вже знайшов свою Нірвану. Манхеттенський жовтий для енергійних підкорювачів світу. Кейптаунський червоний; бо пригоди не чекають.
Основні технічні характеристики- До 20 г/хв подача пари;
- Швидкий нагрів за 15 секунд;
- Тригер подачі пари;
- Знімний резервуар для води для легкого наповнення та виливання;
- 70 мл резервуар для води для повного набору;
- 2–метровий шнур для зручності і компактності водночас.;
- Сумка для транспортування;
- Двостороння насадка оксамитова для пилу/для видалення ворсу;
- Відпарювач.
Розгладьте складки та освіжіть без жодної шкоди для ваших текстильних виробів з оксамитовою насадкою для плавних рухів. Видаляйте все волосся та ворсинки з вашого одягу; щоб освіжити та очистити тканину.
Pure POPМій перший власний ручний відпарювач для видалення складок і очищення будь-якого одягу; куди б мене не завело життя.
Не потрібно вчитись- Відпарювач з інтуїтивним керуванням;
- Потужність пари до 20 г/хв для ефективного видалення складок;;
- Без налаштувань.
Двостороння насадка для:
- Видалення складок без шкоди;
- Видалення волосків і ворсинок.
Природна сила пари для очищення; освіження та дезінфекції.
Завжди поруч- Ультратонкий дизайн: його можна використовувати де завгодно;
- Надлегка вага <1 кг;
- Сумка для транспортування в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT2026E1 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | DT2026E1 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 70 мл |
| Особливості | світловий індикатор |
| Подача пара | 20 г/хв |
| Розміри | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
| Режими | постійний пар |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з індикатором нагрівання |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 2 182 ₴










