Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Відпарювач для одягу Tefal DT6130E0
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 358594-01-Т2
3 021 ₴
2 266 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ультралегкий і зручний ручний отпариватель Tefal Access Steam First допоможе вам виглядати бездоганно в будь-який час і в будь-якому місці. Компактний отпариватель розігрівається всього за 15 секунд і швидко справляється з будь-якими складками; а пар безпечний для всіх типів тканини - навіть найделікатніших.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT6130E0 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | DT6130E0 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 70 мл |
| Особливості | знімний резервуар для води |
| Подача пара | 20 г/хв |
| Розміри | 106 x 300 x 184 мм |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴






