Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Свердло DeWALT спиральне, DIN 7487, D=3 мм, L=70 мм, WL=46 мм (DT4503)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 444446-01-Т2
117 ₴
88 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
• Високоякісні свердла з хромо-ванадієвої сталі з центрирующим вістрям; двома різцями і бічними ріжучими крайками.
• Стандарт DIN 7487; загартовані й шліфовані.
• Для свердління отворів у фанері і натуральному твердій і м’якій дереві.
• Особливо підходять для свердління отворів під шканти і наскрізних отворів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT4503 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 3 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | WL46 мм |
| Загальна довжина свердла | 70 мм |
| Робоча довжина свердла | 46 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴

