Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Свердло Stanley по металу Fat Max, HSS-CNC, d=6.5 мм, L=101 x63 мм (STA51073)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 409055-01-Т2
240 ₴
180 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Робочий матеріал (застосування) - метал; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 6.5; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Робочий матеріал (застосування) - метал; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 6.5; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STA51073 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 6.5 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | HSS |
| Мoдель | L101 x63 мм |
| Загальна довжина свердла | 101 мм |
| Робоча довжина свердла | 63 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

