Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Свердло Tolsen по дереву спіральне 12х151/101 мм (75609)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 373735-01-Т2
93 ₴
70 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Робочий матеріал (застосування) - дерево; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 12; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75609 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | для дерева спіральне 12х151/101 мм |
| Загальна довжина свердла | 151 мм |
| Робоча довжина свердла | 101 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

