Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Свердло Tolsen Со5 по металу 3.2х65 мм (75172)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 373768-01-Т2
76 ₴
57 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Робочий матеріал (застосування) - метал; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 3.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75172 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 3.2 |
| Мoдель | Со5 для металу 3.2х65 мм |
| Загальна довжина свердла | 65 мм |
| Робоча довжина свердла | 36 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут заточування | 135° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴

