Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Свердло Toptul для точкового зварювання 8х45мм (JJAX0817)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405450-01-Т2
965 ₴
724 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Робочий матеріал (застосування) - метал; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 8; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Робочий матеріал (застосування) - метал; Тип хвостовика - циліндричний; Діаметр; мм - 8; кількість предметів в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JJAX0817 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 8 |
| Додаткові характеристики | для висвердлювання точкового зварювання |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | для точкового зварювання 8х45мм |
| Загальна довжина свердла | 45 мм |
| Робоча довжина свердла | 17 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Країна виробництва | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴

