Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Гальмівні колодки Profit 5000-4295
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 707224-01-Т2
710 ₴
497 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Гальмівні колодки Profit 5000-4295 - це ретельно підібрана суміш фрикційних матеріалів в парі з високим рівнем шумоізоляції. Деталь розроблена з урахуванням конструктивних особливостей і надійно займе місце в дисковій гальмівній системі автомобілів Chevrolet Lacetti; Daewoo Nubira. Призначені для встановлення на задній міст.
Верхній шар займає матеріал; підібраний і змішаний в точних пропорціях з метою найбільш комфортного гальмування. Фрикційні властивості деталей знаходяться на гідному рівні; завдяки чому гальмування максимально ефективно. Розраховані колодки на роботу в міських спокійних умовах. При цьому рівномірно стираються і не псують рельєф поверхні диску.
Науково-дослідницька база бренду налічує ряд фахівців; що безперервно займаються постійним поліпшенням технології виробництва і ретельною перевіркою якості. Як результат; колодки Profit відповідають європейському набору правил R90. Виконання стандарту говорить про те; що колодки відповідають первинним вимогам виробників автомобілів; для яких виготовляють деталі; не менше ніж на 85%. Подібна перевага виступає знаком якості; плюс дозволяє продавати деталь на ринку ЄС. В результаті бренд пропонує за бюджетною ціною комфортні для міської їзди; помірно тихі; зносостійкі колодки; які пройшли серйозну перевірку якості.
Фото товару є універсальним і може відрізнятися від реального зовнішнього вигляду
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Гальмівні колодки Profit 5000-4295 - це ретельно підібрана суміш фрикційних матеріалів в парі з високим рівнем шумоізоляції. Деталь розроблена з урахуванням конструктивних особливостей і надійно займе місце в дисковій гальмівній системі автомобілів Chevrolet Lacetti; Daewoo Nubira. Призначені для встановлення на задній міст.
Верхній шар займає матеріал; підібраний і змішаний в точних пропорціях з метою найбільш комфортного гальмування. Фрикційні властивості деталей знаходяться на гідному рівні; завдяки чому гальмування максимально ефективно. Розраховані колодки на роботу в міських спокійних умовах. При цьому рівномірно стираються і не псують рельєф поверхні диску.
Науково-дослідницька база бренду налічує ряд фахівців; що безперервно займаються постійним поліпшенням технології виробництва і ретельною перевіркою якості. Як результат; колодки Profit відповідають європейському набору правил R90. Виконання стандарту говорить про те; що колодки відповідають первинним вимогам виробників автомобілів; для яких виготовляють деталі; не менше ніж на 85%. Подібна перевага виступає знаком якості; плюс дозволяє продавати деталь на ринку ЄС. В результаті бренд пропонує за бюджетною ціною комфортні для міської їзди; помірно тихі; зносостійкі колодки; які пройшли серйозну перевірку якості.
Фото товару є універсальним і може відрізнятися від реального зовнішнього вигляду
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-4295 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 103.9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, БАЗ, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Nubira, R90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5000-4295 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Марка автомобіля | Daewoo |
| Мoдель | 5000-4295 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴

