Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Тосол VIPOIL А-30 10кг (701349)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 610939-01-Т2
827 ₴
579 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тосол VIPOIL А-30 10кг (701349) - Готова охолоджуюча рідина; забарвлена в синій колір. Дуже добре підходить для систем охолодження легкового; вантажного і спеціального транспорту; а також стаціонарних двигунів і будівельної техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Основою продукту є високоякісний етиленгліколь; доповнений пом'якшеною водою і активними присадками; які в сукупності гарантують відмінний захист системи і двигуна від перегріву; замерзання; виникнення корозії. Тосол володіє відмінними змащувальними властивостями; завдяки чому підтримує максимальну продуктивність помпи і захищає патрубки і прокладки від старіння і розтріскування; запобігаючи витіканню рідини.
Переваги:
- Відмінно працює в зимовий період; зберігає свою плинність при температурах до -30 градусів Цельсія.
- Має високу стійкість до закипання і випаровування; виключає ймовірність утворення парових пробок; які здатні порушити нормальну працездатність системи.
- Ефективно відводить надлишки теплоти від джерел; захищаючи двигун від перегріву.
- Зберігає свої властивості на дуже тривалий період.
- Надійно захищає від виникнення і поширення іржі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIPOIL |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Сумісність з моделлю | A30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 701349 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | G11 |
| Мoдель | А-30 10 кг |
| Об’ єм (вес) | 10 кг |
| Основа | етилгліколь |
| Термін експлуатації | до 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура замерзання | -30 °C |
| Тип | готовий |
| Упаковка | каністра пластику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

