Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр салону Denso DCF473P
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419277-01-Т2
433 ₴
325 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
HONDA ACCORD VII; CIVIC VIII LEGEND III/IV
HONDA ACCORD VII; CIVIC VIII LEGEND III/IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF473P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Accord, Legend, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF473P |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 240 мм |
| Мoдель | DCF473P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 197 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴

