Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр салону Mahle LA31
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419383-01-Т2
453 ₴
340 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
GOLF III; VENTO; POLO; A3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 31 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA31 |
| Висота | 24 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 280 мм |
| Мoдель | LA31 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

