Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр салону Mann CU1919
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419396-01-Т2
636 ₴
477 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
LEXUS GS430; GS460; IS250; LS460; LX570; RX300; RX330; IS220 D; RX350; GS300; LS600H; IS II F; CT200H; GX460; SUBARU LEGACY; DEX; TREZIA;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Lexus |
| Сумісність з моделлю | CT 200h, Trezia, Legacy, GS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU1919 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 193 мм |
| Мoдель | CU1919 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 213 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴

