Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр паливний Bosch 0 450 902 161
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 429373-01-Т2
423 ₴
317 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Фільтр паливний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 902 161 |
| Виробник | Bosch |
| Зовнішній діаметр | 55.4 мм |
| Висота | 143 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 450 902 161 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 8 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 8 мм |
| Мoдель | 0 450 902 161 |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴





