Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр паливний Mann WK820/16
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 429888-01-Т2
3 980 ₴
2 985 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип - проточний; Зовнішній діаметр - 87 мм; Висота - 100 мм
Тип - проточний; Зовнішній діаметр - 87 мм; Висота - 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WK820/16 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 8 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 10 мм |
| Мoдель | WK820/16 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | проточний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 985 ₴

