Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Антифриз VIPOIL ECO Profi 40 green 5кг (701407)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 610919-01-Т2
492 ₴
369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Антифриз VipOil Eco Profi 40 — професійна високоякісна охолоджувальна рідина. Забезпечує максимальний захист від корозії; кавітації та відкладення солей усієї системи охолодження двигуна вітчизняних та імпортних автомобілів.
Рекомендується до застосування в системах із радіаторами будь-яких типів. У зимовий період захищає систему охолодження від замерзання; а в літній — від перегріву. Застосовується за температури до -40 °C. Безпечна для виробів з алюмінію; міді; чавуну та інших кольорових і чорних металів; неагресивна до гумових виробів і пластику. Не містить амінів; фосфатів; силікатів і нітритів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIPOIL |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 701407 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | G11 |
| Мoдель | ECO Profi 40 green 5 кг |
| Об’ єм (вес) | 5 кг |
| Основа | етилгліколь |
| Особливості | Готовий |
| Термін експлуатації | до 3 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура замерзання | -40 °C |
| Упаковка | каністра пластику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴

