Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Blue Print ADBP220046
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612183-01-Т2
1 899 ₴
1 424 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 260 мм; Ширина - 194 мм; Висота - 112 мм
Довжина - 260 мм; Ширина - 194 мм; Висота - 112 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP220046 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 194 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADBP220046 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADBP220046 |
| Вживаність | PORSCHE MACAN (95B) |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 424 ₴

